Çocuk Nöroloji Kliniği 2005 yılında Prof. Dr. Burak Tatlı tarafından kurulmuştur. Hedefimiz çocuk nörolojisi alanındaki tüm hastalıkların tedavisini yapabilecek bir merkez olabilmektedir. Kliniğimizde nörolojik hastalıkların tanısı için EEG ve Kraniyal Ultrasonografi yapılmaktadır. Nörolojik sorunları olan bebek ve çocukların tüm tedavisinin aynı merkezde tamamlanabilmesini hedefliyoruz.

Klasik tedaviye istenilen yanıt vermeyen ve yenilikçi tedavilerin uygulandığı "Pediatric Extreme Neurotherapeutic Center" da çalışmalarımız başlamıştır.

İstanbul Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencilerine yönelik "Fakülteye Elveda, Hekimliğe Merhaba" toplantılarında ateşli ateşsiz konvülsiyonlar konusunda konuşma yaptık.
4 Nisan 2017 de Pediatri Günleri Gelişimsel Nöroloji Çalıştayındayız! (Toplantı, pediatri asistanı ve uzmanlarına yönelik yapılmaktadır)
5 Nisan' da Fetal nöroloji de güncel bilgileri ve tecrübelerimizi anlatacağımız toplantıya bekliyoruz! (Toplantı, fetal dönem ile ilgilenen sağlık çalışanlarına yöneliktir.)

Kitabımız çıktı! Yenidoğan Nörolojisi!

Çocuk hekimleri ve çocuk nörolojisi ile ilgilenen profesyönellere yöneliktir. Ailelere yönelik çocukluk çağı epilepsi kitabımız yayın aşamasındadır.
Evde EEG hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız!

EVDE EEG!

Evde EEG hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız!

Prof. Dr. Burak TATLI' nın bu yıl içerisinde konuşmacı ve katılımcı olarak bulunduğu toplantılar;

 • Kliniğimiz randevu sistemi ile işlemektedir. Randevu almak için yukarıdaki "Randevu Al" butonuna tıklamanız veya telefon numaramızı aramanız yeterlidir.
 • İletişim

  Klinik Fotoğrafları

  Kliniğimiz ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.
  Sizin için sağladığımız hizmetler

  Kliniğimiz Hakkında Kısa Bilgiler

  Randevu için yalnızca tarih seçin, sizi hemen arayalım!